Jasełka są wpisane w tradycję ZS nr 2 w Lubartowie. Jak co roku, młodzież miała okazję podziwiać dokonania swoich kolegów, którzy zaprezentowali spektakl dotyczący narodzin Bożego Dziecięcia, decyzji Heroda i wiary prostych ludzi.

Przesłaniem towarzyszącym sztuce były wybory każdego człowieka i ich konsekwencje ważące niekiedy na całej przyszłości.  Nasi młodzi wykonawcy zagrali z ogromnym przekonaniem,  dlatego ich praca została nagrodzona wielkimi owacjami. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie spektaklu – aktorom z klas- I w ,I e ,I b,  I d  i III a. Część muzyczna i chór to uczniowie klas I f, I c, I d, I e ,II d. Dziękujemy również  zespołowi muzycznemu i obsłudze technicznej.  Uczniowie pracowali pod kierunkiem  p. Beaty Cieślak i Małgorzaty Kapicy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i życzymy dobrych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia :)

ZS2

IMG_9063.jpgIMG_9076.jpgDSC_9885.jpgIMG_9051.jpgIMG_9082.jpgDSC_9892.jpgIMG_9087.jpgIMG_9065.jpg