7 czerwca uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Lubartowie  po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem projektu jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole”. Natomiast organizatorem przedsięwzięcia w Lubartowie była Powiatowa Biblioteka Publiczna. O godzinie 10.00 uczniowie zebrani na skarpie za pałacem Sanguszków czytali – „bez przymusu”- każdy to, na co miał ochotę. Symbolem akcji jest bicie rekordu liczby uczniów czytających w jednym momencie, ale tak naprawdę chodzi o budowanie pozytywnego wizerunku książki. Akcja jest całkowicie niekomercyjna i apolityczna. To po prostu zabawa w słusznej sprawie. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia. Do zobaczenia za rok!

ZS2

DSC_0707.JPGDSC_0716.JPGDSC_0714.JPGDSC_0710.JPGDSC_0706.JPGDSC_0708.JPGDSC_0713.JPG