Moc dobrych życzeń na te święta...

przesyłamy wszystkim- najbliższym, przyjaciołom, znajomym, naszym uczniom i nauczycielom, mając nadzieję, że się spełnią. Wypowiedziane ze szczerego serca, z miłością i życzliwością. Przychodzi czas spokoju, wyciszenia i popatrzenia na bliskich, rozmów o tym, co ważne i błahe, czas potrzebny każdemu, szczególnie teraz. Takiego dobrego przeżycia tego czasu z całego serca życzymy wszystkim. Prócz życzeń mamy także prezent- wspaniałą wiadomość.

Laureatami XXII Powiatowego Konkursu Literackiego ,,Opowieści wigilijne” zostali uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie. Decyzją Jury, w kategorii szkół ponadpodstawowych, nagrodzone zostały dwie osoby. Nagrodę otrzymał Grzegorz Miduch z klasy I H, a wyróżnienie Adrian Niedziela z klasy II T.

-Niezmiernie nas to cieszy, że mamy tak zdolnych młodych ludzi w gronie naszych uczniów- podsumowała wyniki konkursu pani Beata Cieślak, nauczycielka j. polskiego, pod której opieką pracowali wyróżnieni uczniowie lubartowskiego „Chopina”.

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców konkursu i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich :)

unnamed.jpglogoZS2.jpg