Drogie i Szanowne Panie,

Dzień 8 marca to czas Waszego Święta. W tym roku przypada ono jednak w wyjątkowym, bo niespokojnym okresie. Wasza siła i pomoc w tym trudnym czasie po raz kolejny uświadamia nam, jak ważną rolę pełnią dzisiaj w Świecie Kobiety. To Wy Drogie Panie potraficie swoim uśmiechem rozjaśnić mroczny czas, swoim zmysłem organizacyjnym zrobić to, co wydaje się niewykonalne, a swoją radą wyprowadzić z najtrudniejszych sytuacji. To, do jakiego heroizmu jesteście zdolne, widzimy chociażby dzisiaj w doniesieniach medialnych.

Dlatego my - męska społeczność Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki, chcemy Wam serdecznie podziękować za każdy wspólnie spędzony dzień oraz życzyć zdrowia, spokoju i spełnienia marzeń. Na wasze ręce składamy również życzenia dla wszystkich tych kobiet, które swojego święta nie mogą dzisiaj spędzić w towarzystwie swoich mężów, ojców i synów.

                                                                       Męska społeczność

                                               Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki

                                                                               w Lubartowie