We wtorek, w MDK ,,Pod Akacją”, miało miejsce podsumowanie XXV Wojewódzkiego Konkursu ,,Moje Boże Narodzenie”. Jubileuszowa edycja miała bardzo uroczysta oprawę, a dla uczniów ZS nr 2 w Lubartowie szczególne znaczenie, ponieważ troje z nich otrzymało wyróżnienia w kategorii literackiej. Zosia Budzyńska z klasy II s- Gimnazjum sportowego, Martyna Chmielewska z klasy II a i Kamil Syta z klasy II d. Tematyka prac nawiązywała do tradycji, zwyczajów i osobistych emocji związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Wszyscy uczniowie pracowali pod kierunkiem p. Beaty Cieślak. Wyróżnionym bardzo gratulujemy, cieszymy się z ich sukcesów i życzymy rodzinnych i pięknych Świąt :)

ZS2

2-001.jpgmbn-2016.jpg3-001.jpg1-001.jpg