IV Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej w Zespole Szkół nr 2 im. Ks. P. K. Sanguszki w Lubartowie już za nami!

21 listopada 2016 r w murach naszej szkoły mieliśmy okazję podziwiać umiejętności wokalne i językowe uczniów ze szkół gimnazjalnych powiatu lubartowskiego. Atmosfera była niecodzienna bowiem uczestnicy potrafili połączyć rywalizacje z nauką i zabawą. Można było podziwiać występy utalentowanej czerpiącej radość ze śpiewu młodzież. Jury oceniając poszczególne występy brała pod uwagę nie tylko poprawną wymowę i akcent, ale również artystyczne wrażenia.

I miejsce zajęła Lidia Bielawska z Gimnazjum nr 1 w Lubartowie

II miejsce – Wiktoria Wysok z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Woli Sernickiej

III miejsce – Aleksandra Sidor z Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Woli Sernickiej

wyróżnienie – Aleksandra Gruszczyk z Gimnazjum w Ostrowie.

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Już za rok.