Dyrektor:
Zbigniew Sajda

Wicedyrektorzy:
Janina Dąbkowska, Anna Heck 



Nauczyciele pracujący w naszej szkole: 

Przedmiot

Imię i nazwisko nauczyciela

Język polski

Maria Biernacka – Drabik

Beata Cieślak

Małgorzata Kapica

Jolanta Malczewska

Renata Mazur

Karolina Oleksiejuk

Język angielski

Anita Chłopaś

Anita Czarnecka

Alicja Filipowska

Małgorzata Frydrych

Oksana Grzeszczak

Małgorzata Sokołowska

Marek Sokołowski

Olga Wróblewska

Język angielski zawodowy

Anita Chłopaś

Anita Czarnecka

Oksana Grzeszczak

Marek Sokołowski

Język niemiecki

Joanna Mazurek

Anna Niedziela

Jadwiga Skrzypczak

Język francuski

Marzanna Michalska

Anna Przybysławska

Język rosyjski

Marcin Brodzik

Historia

Kamil Kozioł

Anna Lipka – Zielińska

Tomasz Prażmo

Małgorzata Sabat

Artur Staszek

Wiedza o społeczeństwie

Kamil Kozioł

Anna Lipka – Zielińska

Jolanta Malczewska

Tomasz Prażmo

Artur Staszek

Historia i społeczeństwo

Artur Staszek

Historia i teraźniejszość

Kamil Kozioł

Tomasz Prażmo

Matematyka

Janina Dąbkowska

Iwona Gruba

Iwona Kornacka

Sylwia Kubik

Marta Mazurek

Aleksandra Polska

Tomasz Węgrzyn

Fizyka

Beata Kućmińska – Trepka

Małgorzata Wolińska

Informatyka

Kamil Góźdź

Iwona Gruba

Monika Kaper

Joanna Skomorowska

Sławomir Tomasiewicz

Informatyczne przedmioty zawodowe

Anna Heck

Mateusz Adamczyk

Jakub Duba

Sylwia Gaweł

Kamil Góźdź

Monika Kaper

Beata Kućmińska – Trepka

Dariusz Lipski

Joanna Skomorowska

Sławomir Tomasiewicz

Geografia

Krzysztof Karpiński

Monika Jarosz

Ewa Mikulska

Biologia

Bożena Dziedzic

Marta Fąk

Małgorzata Jóźwina

Chemia

Jolanta Czechowska

Krystyna Urban

Podstawy przedsiębiorczości

Marta Fąk

Beata Józefaciuk

Iwona Lal

Edukacja dla bezpieczeństwa

Marek Gaweł

Plastyka

Beata Józefaciuk

Wychowanie fizyczne

Marek Gaweł

Joanna Góźdź

Łukasz Iwanek

Marek Kitliński

Małgorzata Mazurek – Filip

Anita Pasek – Suska

Beata Sajda

Zbigniew Sajda

Religia

Siostra Dagmara

Ks. Mateusz Golec

Ks. Leszek Sałga

Katarzyna Sobich

Aneta Turzańska

Pracownicy biblioteki

Małgorzata Garbacz – Benek

Beata Józefaciuk

Krystyna Miętek

Pedagog

Edyta Lewtak

Pedagog specjalny

Magdalena Sobich

Psycholog

Dagny Jakóbiec

 

 

Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki
ul. Chopina 6
21-100 Lubartów

 

DYREKTOR

mgr Zbigniew Sajda


WICEDYREKTORZY

mgr Sylwia Kubik

mgr Janina Dąbkowska

Godziny pracy Dyrekcji: Poniedziałek - Piątek
730 - 1530

Telefon: (81) 855-01-11,
(81) 855-01-12
Fax: (81) 855-27-70

 

SEKRETARIAT
mgr Katarzyna Puła
mgr Karolina Kłak

Godziny urzędowania:

Poniedziałek - Piątek
730 - 1500


Telefon: (81) 855-01-10
Fax: (81) 855-27-70
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych p. Katarzyna Świderek

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

admin

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

UWAGA!!!

Przy wejściu do biblioteki szkolnej (parter w budynku głównym) znajduje się skrzynka „SEZAM”, do której uczniowie i rodzice mogą wrzucać informacje dotyczące pracy szkoły.

Zachęcamy wszystkich do podzielenia się z nami swoją opinią na temat szkoły.

Będziemy wdzięczni za wszelkie propozycje, które usprawnią pracę szkoły.