Z radością przyjęliśmy informację o zakwalifikowaniu się klas 2 m i 3m o profilu matematyczno- fizycznym do Programu Klasa Akademicka SGH.

W dniu 28.11.2023 r. została podpisana umowa, na mocy której dwie klasy I LO w Lubartowie zostały formalnie objęte patronatem Szkoły Głównej Handlowej. W ramach współpracy uczniowie będą mogli brać udział w wykładach prowadzonych przez nauczycieli akademickich SGH na terenie uczelni oraz w siedzibie szkoły, zwiedzić warszawską uczelnię oraz zapoznać się z działalnością studenckich kół naukowych. Uczniowie Klas Akademickich będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą uczelni, co może mieć wpływ na wybór kierunku studiów.

-Wierzymy, że współpraca ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie pozwoli naszym uczniom na poszerzenie swoich zainteresowań oraz zdobycie nowych ciekawych doświadczeń- podsumował uroczystość dyr. szkoły Z. Sajda.

DSC_0041.jpgDSC_0092.jpgDSC_0178.jpgDSC_0251.jpgDSC_0267.jpgDSC_0311.jpgDSC_0407.jpg