Dyrektor:
Anna Wójtowicz

Wicedyrektorzy:
Małgorzata Wolińska, Zbigniew Sajda


Nauczyciele pracujący w naszej szkole:

 

Biblioteka: Krystyna Miętek, Małgorzata Garbacz-Benek

Biologia: Bożena Dziedzic, Marta Fąk, Małgorzata Jóźwina

Chemia: Jolanta Czechowska, Krystyna Urban 

Działalność gospodarcza w branży informatycznej: Iwona Lal

Edukacja dla bezpieczeństwa: Marek Gaweł

Fizyka: Beata Kućmińska - Trepka, Małgorzata Wolińska

Geografia: Monika Jarosz, Ewa Mikulska

Historia: Kamil Kozioł, Anna Lipka, Tomasz Prażmo, Małgorzata Sabat, Artur Staszek

Historia i społeczeństwo: Kamil Kozioł, Anna Lipka-Zielińska, Tomasz Prażmo, Małgorzata Sabat, Artur Staszek

Informatyka: Monika Kaper, Sylwia Gnyp, Kamil Góźdź, Anna Heck, Elżbieta Puszkarska, Iwona Gruba, Joanna Skomorowska, Adamczyk Mateusz, Puszkarska Elżbieta

Język angielski: Anita Chłopaś, Anita Czarnecka , Alicja Filipowska, Małgorzata Frydrych, Oksana Grzeszczak, Małgorzata Sokołowska, Marek Sokołowski, Olga Wróblewska

Język angielski zawodowy: Oksana Grzeszczak, Marek Sokołowski, Anita Czarnecka

Język francuski: Marzanna Michalska, Anna Przybysławska 

Język niemiecki: Joanna Mazurek, Jadwiga Skrzypczak, 

Język polski: Maria Biernacka - Drabik, Monika Bordzoł, Beata Cieślak, Małgorzata Kapica, Jolanta Malczewska, Renata Mazur, Karolina Oleksiejuk

Język rosyjski: Marcin Brodzik

Matematyka: Iwona Gruba, Iwona Kornacka, Sylwia Kubik,  Marta Mazurek, Aleksandra Polska, Tomasz Węgrzyn, Monika Kanadys

Plastyka: Beata Józefaciuk

Podstawy przedsiębiorczości: Beata Józefaciuk, Iwona Lal  

Przyroda:  Monika Jarosz

Religia: br. Paweł Działa, Ks. Mateusz Golec, Ks. Leszek Sałaga, Katarzyna Sobich, Aneta Turzańska

Wiedza o społeczeństwie: Kamil Kozioł, Anna Lipka-Zielińska, Artur Staszek, Tomasz Prażmo, Jolanta Malczewska

Wychowanie fizyczne: Marek Gaweł, Joanna Góźdź, Łukasz Iwanek, Marek Kitliński, Małgorzata Mazurek – Filip, Anita Pasek – Suska, Beata Sajda, Zbigniew Sajda

Przedmioty informatyczne: Mateusz Adamczyk, Iwona Gruba, Anna Heck, Monika Kaper, Sylwia Gnyp, Dariusz Lipski, Beata Kućmińska-Trepka, Sławomir Tomasiewicz, Joanna Skomorowska, Elżbieta Puszkarska, Kamil Góźdź