Przedstawiamy dla Państwa oferty kilku firm ubezpieczeniowych oferujących ubezpieczenia dzieci i młodzieży.

 

  1. SUPRABROKERS

https://suprabrokers.pl/aktualnosci/szkolne-ubezpieczenie-wypadkowe-dla-dzieci-i-mlodziezy-dlaczego-warto/

link do oferty   https://nnw24.pl/

  1. ALLIANZ


https://twojedziecko.allianz.pl/start/?token=A3F38E31909F8FB82E7DD877380C3F7C1B704FE37CF3D53F7C06504E38393D35

Agent ubezpieczeniowy

 Emilia Kowalczyk

Ubezpieczenia

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

723099423

emiliakowalczyk.pl

  1. PZU

Przygotowaliśmy ofertę ubezpieczenia  uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zainteresowani mogą się ubezpieczyć korzystając z linku: https://ubestrefa.pl/oferta/dpe113

  1. NNW Szkolne

Agent ubezpieczeniowy

Dorota Paczek

Tel. 693 176 709

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie polisy mogą zostać zawarte zdalnie. 

a) NNW Warta https://www.warta.pl/kalkulator/ubezpieczenie-szkolne-nnw/wybor-placowki?p=NNWSZKOLNE123

 z kodem zniżkowym: NNWSZKOLNE123 otrzymują Państwo 10% rabatu od wybranego pakietu.

b) TUZ Bezpieczna Nauka https://tuz.pl/ubezpieczenia-szkolne/

na kod zniżkowy 11683826/P otrzymują Państwo 5% rabatu od wybranego pakietu.

c) Generali NNW - generali.pl 

Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie informuje, że szkoła zapewnia profilaktyczną opiekę zdrowotną uczniom do 19 roku życia na poniższych zasadach:

Profilaktyczną opiekę zdrowotną sprawuje pielęgniarka środowiskowa, nauczania i wychowania p. Anna Greguła.

Gabinet pielęgniarki mieści się w budynku szkolnym na parterze, pokój 17 w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie, ul. Chopina 6.

Pielęgniarka pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.30 – 15.00.

Świadczenia ogólnostomatologiczne realizuje ZOZ ,,Zdrowie’’ im. Dr Stefana Kwaska w gabinecie stomatologicznym przy ul. 3-go Maja 24A w Lubartowie (poniedziałek-piątek: 10.00 – 18.00) oraz Filii w Woli Skromowskiej 67 (wtorek: 9.00 – 16.00, czwartek: 8.00-12.00, piątek: 8.00-12.00 po wcześniejszej rejestracji).

W przypadku, gdybyście sobie Państwo nie życzyli objęcia dziecka opieką zdrowotną i stomatologiczną, proszę o złożenie ,,sprzeciwu’’ od świadczenia usług medycznych, odpowiednio do świadczeniobiorców realizujących opiekę.

Na każde wykonywane świadczenie ogólnostomatologiczne dziecko zgłasza się z pisemnym wyrażeniem zgody przez rodziców.

W dniu 20 września 2022 roku (wtorek) odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie zgodnie z poniższym harmonogramem:

Godzina 16.30 – klasy I, II, III LO i TZ – hala sportowa;

Godzina 16.30 – klasy IV LO i TZ – mała sala widowiskowa (nr 1);

Godzina 17.00 – spotkania wychowawców z rodzicami w salach lekcyjnych:

 

KLASY PIERWSZE

L.p.

Klasa

Profil klasy

Wychowawca

Nr sali

1.

I M

Matematyczno – fizyczna 1

Kamil Kozioł

3p

2.

I N

Matematyczno – fizyczna 2

Sylwia Kubik

2p

3.

I B

Biologiczno – chemiczna

Jolanta Czechowska

21

4.

I P

Humanistyczno – prawnicza

Beata Cieślak

7

5.

I H

Humanistyczno – psychologiczna

Maria Biernacka - Drabik

218

7.

I S

Społeczno – administracyjna

Marta Fąk

1p

8.

I T

Technik informatyk

Sylwia Gaweł

202

10.

I Z

Technik informatyk

Joanna Skomorowska

214

 

KLASY DRUGIE

L.p.

Klasa

Profil klasy

Wychowawca

Nr sali

1.

II M

Matematyczno – fizyczna

Beata Kućmińska-Trepka

211

2.

II G

Matematyczno – ekonomiczna

Alicja Filipowska

15a

3.

II B

Biologiczno – chemiczna

Bożena Dziedzic

210

4.

II P

Humanistyczno – prawnicza

Anna Lipka-Zielińska

118

5.

II D

Humanistyczno – psychologiczna 1

Małgorzata Kapica

102

6.

II H

Humanistyczno – psychologiczna 2

Tomasz Węgrzyn

213

7.

II S

Społeczno – administracyjna

Renata Mazur

103

8.

II T

Technik informatyk

Mateusz Adamczyk

107

9.

II W

Technik informatyk

Marek Gaweł

113

10.

II Z

Technik informatyk

Elżbieta Puszkarska

105

 

KLASY TRZECIE

L.p.

Klasa

Profil klasy

Wychowawca

Nr. sali

1.

III M

Matematyczno – fizyczna

Marta Mazurek

110

2.

III G

Matematyczno – ekonomiczna

Iwona Kornacka

111

3.

III B

Biologiczno – chemiczna

Karolina Oleksiejuk

216

4.

III P

Humanistyczno – prawnicza

Ewa Mikulska

106

5.

III H

Humanistyczno – psychologiczna

Aleksandra Polska

117

6.

III S

Społeczno – administracyjna

Artur Staszek

114

7.

III T

Technik informatyk

Anita Chłopaś

206

8.

III Z

Technik informatyk

Sławomir Tomasiewicz

205

 

KLASY CZWARTE

L.p.

Klasa

Profil klasy

Wychowawca

Nr. sali

1.

IV M

Matematyczno – fizyczna 1

Tomasz Prażmo

217

2.

IV N

Matematyczno – fizyczna 2

Jolanta Malczewska

101

3.

IV B

Biologiczno – chemiczna

Marzanna Michalska

209

4.

IV P

Prawnicza

Małgorzata Sabat

116

5.

IV H

Humanistyczno – psychologiczna

Beata Józefaciuk

1

6.

IV S

Społeczno – administracyjna

Monika Jarosz

15

11.

IV T

Technik informatyk

Monika Kaper

203

12.

IV Z

Technik informatyk

Jakub Duba

201