W dniu 27 maja 2021 r. klasa 1t z technikum informatycznego z ul. Chopina pod opieką wychowawcy, pani Anity Chłopaś i nauczyciela informatycznych przedmiotów zawodowych pani Moniki Kaper zorganizowała ognisko klasowe. Odbyło się ono w okolicy altany, tuż nad brzegiem rzeki Wieprz. Na miejscu atrakcji było co niemiara. Jedni przy ognisku smażyli kiełbaski, a inni podziwiali piękny krajobraz. Największym zainteresowaniem uczniów jednak cieszyły się szanty, które klasa z humorem śpiewała przy ognisku. Śpiewom towarzyszył radosny i beztroski taniec uczestników, którzy pierwszy raz od czasów nauczania zdalnego mogli wspólnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Chłopcy nie tylko śpiewali ale także grali w piłkę nożną i badmintona pod czujnym okiem sędziów – pani Anity i pani Moniki.

Tego dnia dopisała nam nie tylko pogoda, ale też wyśmienite humory, więc przez całe ognisko panowała przyjazna atmosfera. Przed powrotem do domu uczestnicy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Nastrój nas nie opuszczał do końca i na pewno nie będzie to ostatnie nasze wspólne ognisko w plenerze.

DSC_0191_wynik.jpgDSC_0284_wynik.jpgDSC_0268_wynik.jpgDSC_0202_wynik.jpgDSC_0295_wynik.jpgDSC_0209_wynik.jpgDSC_0217_wynik.jpg