6 marca gościliśmy w naszej szkole p. Martę Przybyłę z poznańskiej fundacji „Tota tua”. Zaprosili ją nasi katecheci. Pani Marta doświadczyła w swoim życiu głębokiego nawrócenia. O swojej drodze powrotu do Pana Boga opowiedziała w filmie „Powołany”. Mieliśmy okazję poznać jej historię na żywo. Pani Marta dzieliła się swoim życiem podczas trzech spotkań. To była niesamowita, żywa katecheza, poruszająca opowieść o drodze człowieka, na której stanął Pan i … „wszystko wywrócił do góry nogami”, „dał prawdziwą wolność, radość, miłość”.

W podziękowaniach młodzieży padły słowa refleksji, że gubimy się w naszej codzienności i nie zauważamy, że brniemy w ślepy zaułek, z którego trudno znaleźć wyjście. Uczniowie wyrazili nadzieję, że usłyszane świadectwo może być zachętą do przemiany, że warto próbować, że nigdy nie jest za późno na piękne życie. Bo każdy POWOŁANY jest do miłości.

DSC_0318.jpgDSC_0322.jpgDSC_0328.jpgDSC_0339.jpg