Dnia 21 kwietnia 2023 roku na terenie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbyła się uroczysta gala, podczas której dokonano certyfikacji najlepszych szkół z terenu województwa lubelskiego. Zespół Szkół nr 2 po raz kolejny został wyróżniony.

Certyfikat „Szkoła Innowacji” jest poświadczeniem, że jednostka edukacyjna dokłada wszelkich starań, aby kształcić na jak najwyższym poziomie – kształtować postawy przedsiębiorcze oraz społeczną odpowiedzialność, kreuje najlepsze wzorce w dziedzinie edukacji. Ten zaszczytny tytuł sprawia wiele satysfakcji, ale motywuje też do dalszej pracy. Cieszymy się, że wspólna praca została dostrzeżona nie tylko w naszym środowisku lokalnym, ale również w województwie. Laureatom życzymy dalszych sukcesów i kreatywności.