Polski Czerwony Krzyż prowadzi nabór do drugiej tury projektu pn. "Aktywni na 100 lat". Przedsięwzięcia ma na celu edukację i aktywizację młodzieży w obszarze pracy wolontariackiej. Projekt obejmuje cykl szkoleń, spotkania z psychologiem, realizację autorskiego projektu, a na zakończenie certyfikat, który jest bardzo przydatny w budowaniu przyszłego cv.

Uprzejmie proszę o pomoc w rozpowszechnianiu informacji o naborze wśród młodzieży, z którą macie Państwo kontakt. Wszelkie szczegóły i dodatkowe informacje są dostępne na stronie: pck.lublin.pl, lub pod numerem telefonu: 505132804.

Poniżej przesyłam tekst i grafikę do rozpromowania wśród młodzieży. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!

Marta Zorska-Swatowska

PCK Lublin

 

Rusza druga tura projektu PCK "Aktywni na 100 lat"!

Zapraszamy wszystkich chętnych, którym jest bliska idea wolontariatu.

Zapewniamy ciekawe szkolenia, konstruktywnie spędzony czas i certyfikat, który będzie świetnie wyglądał w cv.

Rekrutacja trwa do końca maja.

Nie zwlekaj! zadzwoń i lub napisz do nas:

tel. 505 132 804

facebook: m.me/PCKsimLUBARTOW