Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w Zespole Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie. Rozpocznie się ono w dniu 26 czerwca o godz. 8.00 Mszą Świętą w Bazylice p.w. św. Anny. O godz. 9.15 uroczystość przeniesie się do hali sportowej Zespołu Szkół nr 2. Po jej zakończeniu nastąpi spotkanie z wychowawcami w klasach.