5 czerwca 2024 r. w Lublinie odbył się etap wojewódzki X edycji „Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii”. Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki godnie reprezentowali dwaj uczniowie z klasy trzeciej o profilu prawniczym: Hubert Nowakowski oraz Wojciech Kołodyński.

Miło nam poinformować, że Hubert Nowakowski zajął I miejsce i w finale ogólnopolskim będzie reprezentował województwo lubelskie.

Dodatkową atrakcją dla finalistów będzie dwudniowa wizyta studyjna w Gdańsku, w programie której zaplanowano interesujące warsztaty filmowe, dziennikarskie, coachingowe oraz z zakresu sztuki wystąpień publicznych.

Zwieńczeniem rywalizacji będzie uroczysty finał, który odbędzie się również w Gdańsku.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Małgorzata Sabat.

Gratulujemy!

IMG_2979.jpgIMG_2978.jpgIMG_2975.jpgIMG_2972.jpg