W dniach 2-4.12.2022r. w Warszawie odbył się ogólnopolski finał zawodów ,,Z SKS-u do AZS-u”. Łącznie w imprezie wzięło udział 400 uczniów i uczennic z blisko 25 szkół średnich z całego kraju. Wyłonieni oni zostali w regionalnych eliminacjach rozgrywanych od września do listopada. Uczniowie rywalizowali w 5 dyscyplinach: koszykówce, piłce siatkowej, futsalu, tenisie stołowym oraz na ergometrach wioślarskich.Po raz siódmy najlepsi okazali się zawodnicy z Lubelszczyzny. Duży sukces odnieśli na tych zawodach tenisiści stołowi z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie, reprezentujący województwo lubelskie. Piąte miejsce zajęła Karolina Wójtowicz, 9-12 Wiktor Kozioł.

Natomiast dnia 05.12.2022r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Dziewczęta w składzie: Karolina Wójtowicz kl.3b i Zuzanna Lato kl.1p zajęły II miejsce, chłopcy w składzie:Maksymilian Karczmarz kl.3g, Wiktor Kudło kl.2p i Wiktor Kozioł kl.1s.Opiekunem zawodników była p. Beata Sajda. Drużyny dziewcząt i chłopcówz ZS nr 2 w Lubartowie będą reprezentować nasz powiat w zawodach rejonowych w Dęblinie. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania klubowi Lewart Lubartów za udostępnienie obiektu do zorganizowania zawodów oraz panu Marianowi Saganowi za pomoc w przeprowadzeniu turnieju.Mistrzostwa powiatu zostały zorganizowane z funduszy przekazanych przez Powiat Lubartowski.