W dniu 8 czerwca 2021 roku na boisku sportowym w Zespole Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt. Do turnieju zgłosiły się dwie drużyny. Rozegrano mecz 2 razy po 10 minut.

Wynik meczu:

ZS 2 Lubartów – RCEZ Lubartów 3:0

Tradycyjnie już, jak co roku, na gościnnych boiskach Szkoły Podstawowej im. Gen. Fr. Kleeberga w Kocku odbyły się zawody mające na celu wyłonienie najlepszych szkół ponadpodstawowych w siatkówce plażowej dziewcząt i chłopców. Zawody, które odbyły się 7 czerwca, są jednymi z nielicznych, które udało się zrealizować Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Lubartowie w tym roku szkolnym. Zawody zostały zorganizowane z funduszy przekazanych przez Powiat Lubartowski. Należy zaznaczyć fakt, że w turnieju wzięły udział drużyny ZS w Kocku i ZS nr 2 w Lubartowie, mające długoletnie tradycje w propagowaniu piłki siatkowej.

W dniu 13 Października 2020 w pobliskich Leszkowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Drużyna chłopców z „ Chopina” zmierzyła się z RCEZ Lubartów wygrywając zawody.

 

09.03.2020r. drużyna siatkarek z ZS nr 2 w Lubartowie uczestniczyła w Mistrzostwach Rejonu Lubartowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt w Puławach. Po wielu pasjonujących i trudnych pojedynkach dziewczyny uległy drużynie z II LO w Puławach oraz drużynie z Ryk, ostatecznie zajmując III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Skład drużyny: Sylwia Barczak, Katarzyna Marzęda, Agnieszka Szczepaniak, Julia Trykacz, Ewa Węgrzynowicz, Natalia Ciszewska, Dominika Kutnik, Dominika Matura (op. Anita Pasek- Suska).

 

4.03.2020 r. w hali widowiskowo – sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt.