Z dumą pragniemy podzielić się z naszą lokalną społecznością kolejną dobrą wiadomością sportową z ul. Chopina. 25 marca podczas zawodów rozrywanych w Rykach drużyna koszykówki dziewcząt Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odniosła spektakularne zwycięstwo. Po zaciętych spotkaniach koszykarki z „Chopina”  zdobyła tytuł Mistrzyń Rejonu i uzyskała awans do zawodów wojewódzkich. Walka podczas meczów była niezwykle trudna, ale nasze zawodniczki nie poddały się do samego końca, co sprawiło, że ich triumf smakuje jeszcze lepiej. Zawody były prawdziwą próbą umiejętności i wytrwałości. Dziewczęta mierzyły się z niezwykle silnymi rywalkami z Puław i Ryk. Każdy mecz był pełen dynamicznych momentów, a atmosfera na boisku była niesamowicie emocjonująca. Jednak licealistki z Lubartowa pokazały prawdziwego ducha walki i determinację, niezależnie od tego, jak trudne były okoliczności. 

Dzięki temu zwycięstwu nasza szkoła kilka dni po świętach może wykazać się na zawodach wojewódzkich w Białej Podlaskiej. Serdecznie gratulujemy!

Podopieczne pani Beaty Sajdy zagrały w następującym składzie:

 Alicja Mierzwińska, Milena Mierzwińska, Oliwia Podleśna, Oliwia Romanek, Natalia Marciniak, Martyna Meksuła, Oliwia Romanek, Alicja Biała, Lena Osior, Lena Wardak, Aleksandra Kusyk, Wiktoria Góźdź, Diana Mieśnik. Fotograf: Aleksandra Warowna.

IMG_6855.JPGIMG_6902.JPGIMG_6879.JPGIMG_6786.JPGkosz_1.jpgkosz_7.jpgkosz_9.jpgIMG_7042.JPGkosz_8.jpgIMG_6822.JPGIMG_7055.JPGIMG_6972.JPGkosz_10.jpgIMG_6981.JPGIMG_6807.JPGkosz_3.jpgkosz_2.jpgkosz_6.jpgIMG_7018.JPGIMG_6781.JPGkosz_5.jpgkosz_4.jpgkosz.jpg