Na pięknych trasach biegowych w Leszkowicach odbyły się Drużynowe biegi przełajowe. Już sam tytuł mówi, że „ Nasi” uczniowie z Chopina zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Rywalizacja polegała na tym, że każda szkoła wystawia 6 zawodników/ zawodniczek ( liczyła się suma pkt. zdobytych przez zawodników danej szkoły podczas biegu – 1 miejsce – 30 pkt., 2 miejsce 29 pkt., 3 miejsce – 28 pkt. itd.)

Już w pierwszym starcie dziewczęta z Gimnazjum Sportowego nie miały sobie równych i wygrały rywalizację w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W drużynie biegały :

Oliwia Zielińska, Wiktoria Pikul, Oliwia Pietrzela, Jagoda Tomasiak, Karolina Korsacka, Maja Karwacka.

Ich rówieśnicy z Gimnazjum Sportowego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej po podliczeniu punktów wywalczyli 6 miejsce. Drużynę tworzyli: Patryk Usow, Mateusz Sowisz, Jakub Mitaszka, Piotr Pankowski, Sylwester Cybula, Jakub Cieślak i Hubert Białek.

W rywalizacji Szkół Ponadgimnazjalnych uzyskaliśmy dwa miejsca na „ Pudle”, dziewczyny zajęły pierwsze miejsce, a chłopcom zabrakło jednego punktu i ostatecznie zajęli drugie miejsce.