Udało się! „Romantyczność” Adama Mickiewicza zaistniała na szkolnej scenie I LO w Lubartowie.

Wprawdzie ta miniatura teatralna, która miała być tylko preludium do większych aktorskich wyzwań w mijającym roku szkolnym,  stała się głównym przedsięwzięciem nowej grupy teatralnej, ale to nic. W obecnych okolicznościach każde działanie zakończone sukcesem cieszy podwójnie, bo jest dowodem chęci i wytrwałości mimo wszystko. A poza tym daje satysfakcję z kreowania teatralnej rzeczywistości i wkraczania w odrealniony świat bohaterów. W ten świat wkroczyła też kameralna publiczność, która ciepło przyjęła spektakl.

Okazuje się, że romantyczne przesłanie, które wielokrotnie wybrzmiało ze sceny, jest dzisiaj tak samo, jeśli nie bardziej, aktualne. Zatem pamiętaj: „Miej serce i patrzaj w serce”.

Do zobaczenia na kolejnych przedstawieniach!

 

Grupa Teatralna o roboczej nazwie AUA

w ZS nr 2 w Lubartowie

DSC_0427.JPGDSC_0418.JPG