Uczniowie technikum informatycznego, funkcjonującego w ZS nr 2 w Lubartowie, Kamil Dec, Sebastian Cybul z klasy 3z oraz Hubert Wągrodny z klasy 3t będą godnie reprezentować swoją szkolę w wojewódzkim etapie Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Dla społeczności ZS2 jest to powód do dumy z uwagi na fakt, iż tylko 20 najlepszych szkół z naszego województwa przeszło do etapu wojewódzkiego.

-W I etapie – szkolnym, w naszym rejonie, brało udział ponad 650 uczniów a do II etapu przeszło 60 uczniów, którzy osiągnęli największe wyniki. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszych uczniów i trzymamy za nich kciuki w II etapie.- podsumowała awans swoich podopiecznych pani Iwona Lal – nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i merytoryczny opiekun uczniów.