Cannot find kg/20222023/marzec/kolejnestarty subfolder inside /home/zs2/public_html/proba/images/kg/20222023/marzec/kolejnestarty/ folder.
Admiror Gallery: 5.2.0
Server OS:Apache
Client OS:Unknown
PHP:7.2.34

9 marca zawodnicy ZS nr 2 w Lubartowie reprezentowali swoją szkołę aż w dwóch imprezach rangi wojewódzkiej.

Tenisiści stołowi, w zmaganiach o tytuł mistrzów województwa, rywalizowali w zawodach, które odbyły się w Biłgoraju. Po wyrównanych meczach z reprezentantami szkół ponadpodstawowych z całego województwa uplasowali się „na pudle”, zajmując III miejsce.

Tego samego dnia w Rykach odbyły się półfinały wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców, w których również startowali sportowcy z „Chopina”. Po zaciętej walce i zwycięstwie w pierwszym meczu nad ZS w Nałęczowie zajęli ostatecznie II miejsce, ustępując jedynie drużynie ZS nr 1 z Puław.

Gratulujemy uczniom z ZS nr 2 w Lubartowie i czekamy na kolejne sportowe emocje.