Czujemy to wszyscy i nie możemy się doczekać, z niecierpliwością dzieci odliczamy dni, które zostały do spotkania przy wigilijnych stołach.

Za oknami posypuje śnieg, ściska mróz, a w sercach coraz cieplej. Dobrze nam z tym ,co czujemy i myślimy. Nie ma siły, aby się oprzeć świątecznej atmosferze. I tak ma być, ponieważ jest to najlepszy czas, żeby pokazać, co w nas najlepszego, ile dobra i życzliwości.

Wspaniale opisały to uczennice ZS nr 2 w Lubartowie, które wzięły udział w XVIII Powiatowym Konkursie ,,Opowieści wigilijne”, organizowanym przez PMDK w Lubartowie. W opowiadaniach i wierszach oddały emocje towarzyszące świętom. Ich prace zostały bardzo wysoko ocenione przez Jury. Nagrodę za opowiadanie otrzymała Zosia Budzyńska z klasy II s Gimnazjum Sportowego. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych Nagrody główne otrzymały: Paulina Brygoła z klasy II d i Laura Włoch z klasy I c, natomiast wyróżnienie za niezwykłe wiersze otrzymała Martyna Chmielewska z klasy II a- wszystkie z I LO.

Zosia, Paulina i Martyna pracowały pod kierunkiem p. Beaty Cieślak, natomiast Laurą opiekowała się p. Karolina Oleksiejuk.

Dziewczętom bardzo serdecznie gratulujemy, wszyscy jesteśmy dumni z ich sukcesów :)

ZS2

IMG_1436.jpgIMG_1435.jpgIMG_1437.jpg