Z dumą informujemy, że 26.03.2024 r. aż 32 uczniów z ZS nr 2 im. Ks. P. K. Sanguszki w Lubartowie  odebrało stypendia naukowe w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury podczas Wiosennej Gali Stypendialnej zorganizowanej przez Wydział Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego.

Podczas gali wręczono stypendia Starosty Lubartowskiego za osiągnięcia w dziedzinie nauki w I semestrze roku szkolnego 2023/2024. Należy zaznaczyć, że kilkoro uczniów i absolwentów szkoły z ul. Chopina odebrało również stypendia starosty za osiągnięte w 2023 roku wyniki sportowe. Galę uświetnił występ wychowanków PMDK.

Za wyniki w nauce nagrodzeni zostali:

I Liceum Ogólnokształcące w ZS nr 2:

Jaszcz Dominika, Goral Aleksandra, Karczewska Kinga, Drozd Zuzanna, Czapski Kacper, Kuźma Hanna, Wróblewska Kaja, Rugała Lena, Dziuba Zuzanna, Olko Izabella, Woźniak Amelia, Demucha Zuzanna, Ciszewska Karolina, Gajewska Katarzyna, Góźdź Antonina, Kubera Patryk, Zdziobłowska Maja, Lal Martyna, Kaczorek Anna, Wójtowicz Michał, Dziedzic Karol.

Technikum Zawodowe nr 2 w ZS nr 2:

Król Mikołaj, Woźniak Paweł, Siwek Maciej, Bajdak Dominika, Bogusz Bartosz, Lalak Bartosz, Kubicka Gabriela, Gajewski Jakub, Kuśmirek Krzysztof, Sugier Anna, Wasilewski Patryk.

- Uroczystość stanowiła świadectwo ciężkiej pracy i poświęcenia uczniów, a także nauczycieli oraz wychowawców, którzy wspierają ich w rozwoju. Jesteśmy pod wrażeniem wyników naszych wychowanków i wierzymy, że nadal będą osiągać sukcesy zarówno w szkole, jak i życiu osobistym.- podsumował sukcesy swoich uczniów Dyrektor ZS nr 2 w Lubartowie p. Zbigniew Sajda.

Wszystkim stypendystom pragniemy złożyć serdeczne gratulacje oraz życzyć dalszych sukcesów!

gala_19.jpggala_21.jpggala_24.jpggala_26.jpggala_1.jpggala_6.jpggala_10.jpggala_18.jpggala_25.jpggala_4.jpggala_27.jpggala_17.jpggala_7.jpggala.jpggala_14.jpggala_8.jpggala_22.jpggala_13.jpggala_16.jpggala_2.jpggala_5.jpggala_12.jpggala_11.jpggala_15.jpggala_3.jpggala_9.jpggala_20.jpggala_23.jpg