Czas świątecznych opowieści…

w  pełni, ponieważ już za moment będziemy obchodzić kolejne Boże Narodzenie.

Wszyscy z niecierpliwością na nie czekamy, nie tylko dlatego, że to czas wolny, ale ze względu na tradycję, obrzędowość, czas dawania i obdarowywania. Dokonuje się wiele dobrego, co określa nas, jako ludzi zdolnych do wspaniałych gestów, ale i wybaczania.

Podobne refleksje towarzyszyły autorom prac na XIX Powiatowy Konkurs Literacki ,,Opowieści wigilijne”. Tematyka i sposób realizacji został doceniony przez jury, które młodym twórcom z I LO w Lubartowie przyznało wysokie noty. Nagrody w  konkursie otrzymały- Paulina Brygoła z klasy III d oraz Kinga Szczepanik z klasy I e, które pracowały pod kierunkiem p. Beaty Cieślak. Wyróżnienie otrzymała Iwona Derecka z klasy III c, której opiekunem jest p. Karolina Oleksiejuk.

Uczennicom bardzo serdecznie gratulujemy, cieszymy się wraz z nimi z tak pięknie zakończonego konkursu ;)

ZS2

IMG_4094.jpgIMG_4095.JPGIMG_4097.JPGIMG_4101.JPG