Zakończyła się XII edycja polska Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr.

W ciągu ostatnich dni otrzymaliśmy oficjalne wyniki. Spośród 24 pytań podzielonych na trzy grupy, ze względu na stopień trudności, najwięcej poprawnych odpowiedzi udzielił Jakub Jezior z klasy 1W - 1 miejsce w szkole. Jakub zdobył 79,75 punktów i znalazł się w czołówce uczestników z województwa lubelskiego. Jakub o ponad 1 punkt wyprzedził drugiego w klasyfikacji Patryka Bielińskiego (1W). Trzecie miejsce w szkole przypadło Jakubowi Dyjakiewiczowi (1W) - 78 punktów.

Szczegółowe wyniki konkursu:

  1. Jakub Jezior 79,75
  2. Patryk Bieliński 78,5
  3. Jakub Dyjakiewicz 78,0
  4. Przemysław Majchrzak 76,0
  5. Karol Robak 74,25
  6. Jakub Misztal 71,75
  7. Adrian Zbiciak 68,5
  8. Jakub Kusyk 67,5

Wręczenia dyplomów wszystkim uczestnikom oraz nagród rzeczowych dla zwycięzcy dokonała w dniu 24 stycznia 2018 roku Pani Anna Wójtowicz - Dyrektor szkoły.

Wszystkim uczniom serdecznie gratuluję, dziękuję za aktywny udział i już dziś zachęcam do udziału w kolejnych konkursach informatycznych.

Jakub Duba