Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!

Drodzy uczniowie!

 

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy w formie stacjonarnej. Jednak, aby w jak największym stopniu zadbać o zdrowie naszych uczniów oraz pracowników nie organizujemy w tym roku uroczystej inauguracji roku szkolnego na hali widowiskowo- sportowej. Odbędzie się jedynie krótkie powitanie uczniów klas pierwszych z dyrekcją szkoły oraz spotkania poszczególnych kas z wychowawcami. W załączeniu znajduje się wykaz sal na spotkania z wychowawcami. Informujemy, że wejście na teren szkoły jest możliwe jedynie po uprzednim zasłonięciu ust i nosa maseczką.

 

1. Klasy pierwsze LO i TZ– 9.00

Uczniowie klas I zbierają się na boisku szkolnym (w razie niepogody w hali widowiskowo- sportowej) na krótkim spotkaniu z dyrekcją szkoły, a następnie z wychowawcami kierują się do wyznaczonych sal.

 

2. Klasy drugie i trzecie LO oraz klasy drugie, trzecie i czwarte TZ – 9.00

Uczniowie udają się bezpośrednio do wyznaczonych sal.

Dyrekcja