W dniu 24.01.2024 r. odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji wojewódzkiego konkursu informatycznego CHOPIN IT pod patronatem Starosty Lubartowskiego.

Gościliśmy nagrodzonych uczestników wraz z opiekunami ze szkół w Biłgoraju (RCEZ Biłgoraj), Kraśnika (ZS2 Kraśnik) oraz z Krasnegostawu (ZS2 Krasnystaw).

Uroczystości wraz z organizatorami konkursu rozpoczęli również kierownik Wydziału Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Lubartowie, pan Krzysztof Karczmarz oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie, pan Zbigniew Sajda.

Oprócz zaproszonych gości, uczestników konkursu w uroczystości wzięli udział uczniowie kilku klas naszego technikum.

Gościem specjalnym wydarzenia był absolwent Technikum Zawodowego nr 2 w Lubartowie – Konrad Badzio, który ukończył naszą szkołę w 2017 roku i od tamtej pory pracuje w branży IT. Konrad opowiedział jak zacząć w branży IT, obalił kilka mitów związanych z tą branżą.

Przedstawiamy jeszcze raz nagrodzonych:

Mamy zaszczyt poinformować o I edycji Konkursu Informatycznego „Chopin IT” zorganizowanego przez grupę naszych nauczycieli z Technikum Zawodowego nr 2. Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły, a także uczniów ze szkół ponadpodstawowych w powiecie lubartowskim.

Szczegóły i regulamin konkursu: http://zs2.lubartow.pl/proba/index.php/konkursy-na-nowo/konkursy-dla-uczniow-szkol-ponadpodstawowych/chopin-it

Serdecznie zapraszamy smile

Regulamin Konursu Informatycznego

Załącznik nr 1