W najbliższą niedzielę (19 marca) powitamy naszych gości z zaprzyjaźnionych szkół z Chorwacji, Węgier, Turcji, Portugalii i Cypru!

Przez kilka dni wspólnie będziemy pracować i bawić się realizując założenia projektu Erasmus+ pt. BookPals@eu. Przed nami zajęcia i warsztaty, podczas których będziemy prezentować przygotowane przez nas prace, omawiać wybrane dzieła literatury oraz przedstawimy naszym gościom sławnych polskich twórców oraz zorganizujemy mini lekcję języka polskiego. A do tego wycieczki, zabawy integracyjne, quizy i spektakl teatralny! Dni opiekunów i nauczycieli także będą wypełnione pracą. Będą uczestniczyć w warsztatach metodycznych, zajęciach na temat akulturacji i sposobów oceniania sprawności czytania. Mamy nadzieję, że w szkoleniach tych wezmą udział również nauczyciele ze szkół z powiatu lubartowskiego. 

 

DSC_0563.jpgDSC_0564.jpgDSC_0565.jpgDSC_0567.jpgDSC_0568.jpgDSC_0569.jpgDSC_0570.jpg