Od roku już bierzemy udział w projekcie Erasmus+ pt. BookPals@eu. Wiele w tym czasie zrobiliśmy.

Przygotowaliśmy publikacje na temat legend opisujących powstanie krajów, w których znajdują się szkoły biorące udział w projekcie, gościliśmy w Lubartowie przedstawicieli tych szkół, przygotowaliśmy różnego typu prezentacje, konkursy i ekspozycje, zredagowaliśmy czasopismo zawierające recenzje książek, pozyskaliśmy darmowe książki od wydawnictw.

Było to możliwe dzięki wspólnej pracy uczniów i nauczycieli. Drugi rok realizacji projektu rozpoczęliśmy od pisania kolejnych recenzji książek oraz przygotowania spektaklu teatralnego, który uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą mogli obejrzeć w październiku. Natomiast w bibliotece szkolnej można obejrzeć publikacje przygotowane przez uczniów ze szkół uczestniczących w projekcie.

Zapraszamy do obejrzenia i poczytania. 

EU_Erasmus.jpgIMG_1886.jpgIMG_1887.jpgIMG_1889.jpgIMG_1892.jpg