21 września miała miejsce już trzecia video konferencja, w której uczestniczyli uczniowie naszej szkoły oraz uczniowie jednej ze szkół uczestniczących w projekcie BookPals@eu.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III c: Karolina Borowiec, Natalia Wach i Adrian Matyjaszczyk, a ich partnerami byli uczniowie z zaprzyjaźnionej szkoły z Węgier. Uczniowie rozmawiali na temat swojej pracy nad inscenizacją sztuki pt. GOOD MORNING TEACHER, w której wystąpią podczas pobytu w Chorwacji na początku października. Uczniowie wymienili się opiniami na temat swoich ról w spektaklu, ulubionych postaci, przygotowywanych kostiumów i rekwizytów. Zgodzili się, że praca daje im dużo radości i że kolejny etap pracy nad inscenizacją, który będzie miał miejsce w Chorwacji będzie kolejnym wyzwaniem. Ponadto uczniowie zaprezentowali wiersze w ojczystym języku, które mają zamiar przeczytać na wieczorze poetyckim w Chorwacji.

 

IMG_1933.jpgIMG_1929.jpgIMG_1941.jpg