Dzisiaj uczniowie naszego Zespołu Szkół odwiedzili II Liceum Ogólnokształcące im Piotra Firleja, Szkołę Podstawową nr 1, Szkołę Podstawową nr 3, Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej, aby uczniom i nauczycielom przybliżyć program Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Byliśmy również w Bibliotece Miejskiej im. Adama Mickiewicza, Uniwersytecie Trzeciego Wieku, Lubartowskim Ośrodku Kultury, Starostwie Powiatowym, Urzędzie Miasta i Urzędzie Gminy, gdzie pracownikom i petentom opowiadaliśmy o projekcie. Rozdawaliśmy wiersze polskich poetów, opis działań podjętych podczas trwania projektu oraz kolorowe zakładki do książek.
W godzinach popołudniowych te same materiały otrzymywali rodzice, którzy brali udział w konsultacjach.

ee.jpgf.jpgIMG_2192.JPGdd.jpgd.jpge.jpg6.jpg3.jpga.jpgr.jpgIMG_2170.JPGl.jpgff.jpgo.jpg