Aż 650 osób wzięło udział w Mistrzostwach Województwa w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawody te odbyły się 25 października w Tomaszowie Lubelskim. Lubartów reprezentowały dziewczęta z Gimnazjum Sportowego (Gimnazjada) i sztafeta z Zespołu Szkół nr 2 (Licealiada).

Rywalizacja najlepszych sztafet województwa zakończyła się sukcesem dziewcząt z Gimnazjum Sportowego. Podopieczne Joanny Góźdź zajęły III miejsce, otrzymując pamiątkowe medale oraz puchar. Opiekunami sztafet byli nauczyciele wf: p. Joanna Góźdź i p. Marek Kitliński.

Skład „brązowej” drużyny Gimnazjum Sportowego:

Oliwia Zielińska IS
Wiktoria Pikul IS
Maja Karwacka IS
Dominika Zdunek IS
Wiktora Gwóźdź IS
Julia Urbańska IIS
Jagoda Tomasiak IIP
Klara Florek IIS
Kamila Słomka IIIP
Karolina Pszczoła IIIS
Laura Gajownik IIIP
Klaudia Bubnowicz IIIS
Aleksandra Mazur IIIS

Dziewczętom z liceum nie udało się tym razem stanąć na podium. Zostały dziesiątą sztafetą w województwie.

W skład sztafety wchodziły:

Angelika Kiełczykowska IIG
Aleksandra Serwin IIG
Martyna Chmielewska IIA
Monika Romanek IIA
Anna Kowalczyk IIB
Monika Puchacz IID
Magdalena Nowosacka IID
Natalia Pszczoła IG
Magdalena Danił ID
Klaudia Baran IA
Patrycja Misiak IG
Kalina Woroniszczy IA
Izabela Mieśnik ID

ZS2

FOTE397.jpgFOT7A5D.jpgDSC_0716.jpgFOT63BA.jpgFOT92F9.jpg