14 lutego 2018r. w Dęblinie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym szkół ponadgimnazjalnych, w których wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców z  Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie.

W zawodach uczestniczyli najlepsi zawodnicy z czterech sąsiednich powiatów (ryckiego, puławskiego, opolskiego i lubartowskiego). Turniej przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy z Lubartowa niejednokrotnie w czasie jego trwania odnosili zwycięstwa z reprezentantami innych szkół, którzy są wysoko klasyfikowani w rankingu LOZTS.

Ostatecznie drużyny z „Chopina” zajęły następujące miejsca:

- dziewczęta  IV miejsce (Olek Paulina kl. I B, Sajdłowska Zuzanna kl. I F, Cybul Patrycja kl. I G),

- chłopcy I miejsce (Baranowski Mateusz kl. I G i Drzewiecki Łukasz kl. I A).

Reprezentacja chłopców awansowała do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 23 lutego w Hrubieszowie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim. Opiekunem tenisistów była pani Beata Sajda.

ZS2