28 lutego w Hrubieszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców w ramach Licealiady.

W mistrzostwach wzięły udział najlepsze szkoły wyłonione z eliminacjach powiatowych i rejonowych. W finale najlepsi okazali się podopieczni p. Beaty Sajdy Mateusz Baranowski i Łukasz Drzewiecki pokonując drużynę z ZSZ nr 1 z Włodawy 3:0. Łukasz Drzewiecki przez cały turniej nie stracił żadnego seta, a Mateusz Baranowski w finale pokonał  Mistrza Województwa Młodzieżowców Arkadiusz Żuka 2:1. To jeszcze nie koniec rywalizacji licealistów z Lubartowa. W czerwcu odbędą się w Rawie Mazowieckiej Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych, na które wybierają się Nasi Mistrzowie Województwa. Należy również zaznaczyć, że na co dzień obaj uczniowie „szkoły z ul. Chopina” trenują w lubartowskich klubach.

ZS2

IMG_20180228_135830.jpg111.jpg