Dnia 07.03.2018r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. O awans do etapu rejonowego walczyły dwie drużyny: ZS nr 2 w Lubartowie (op. Beata Sajda) oraz  RCEZ w Lubartowie (op. Tomasz Usow).

Na boisku trwała zacięta walka o zwycięstwo. Po meczu obfitującym w wiele emocjonujących akcji drużyną zwycięską okazały się dziewczęta z ZS nr 2 w składzie: Dec Monika, Kołodyńska Natalia, Kuzioła Karolina, Mitaszka Karolina, Mitrus Weronika, Olek Paulina, Rola Natalia, Sajdłowska Zuzanna, Szczygieł Gabriela, Piechnik Katarzyna.

Dziewczyny wykazały się niebywałą formą i sprytem, wiele godzin treningów nie poszło na marne. Trenerzy drużyny mogą być dumni z podopiecznych. Sędziami zawodów byli p. Zbigniew Sajda i p. Łukasz Iwanek.

Kolejny etap odbędzie się 12 marca w hali ZS nr 2 w Lubartowie. Trzymamy kciuki.

Mistrzostwa zostały zorganizowane przez PSZS w Lubartowie z funduszy przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie.

 ZS2

DSC_1020.JPGDSC_1011.JPGDSC_0898.JPGDSC_0852.JPGDSC_0991.JPGDSC_0847.JPGDSC_1014.JPG