10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. W celu poszerzania wiedzy, obalania stereotypów i budowania świadomości uczniów na ten  temat organizowana jest Regionalna Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym.

W tym roku troje uczniów naszej szkoły, pod opieką pani Bożeny Dziedzic, wzięło udział w VII już edycji powiatowego etapu tej olimpiady. Po emocjonalnej dogrywce dwoje z naszych reprezentantów znalazło się w gronie zwycięzców. Maja Serwiak z klasy III F-miejsce I oraz Patryk Sowa z klasy II A- miejsce II awansowali do finału, który odbędzie się 24 października w Parczewie. Tuż za podium znalazł się Kuba Budzyński z klasy I B, który o pierwsze miejsce zawalczy jeszcze w przyszłym roku. Życzymy powodzenia reprezentantom powiatu lubartowskiego w dalszej rywalizacji.

ZS2