9 marca spora grupa uczniów nagrodzonych stypendium za wysokie wyniki w nauce udała się do budynku  Starostwa Powiatowego w Lubartowie, aby odebrać długo wyczekiwane laury. Po wysłuchaniu ciepłych słów skierowanych do młodzieży przez panią Starostę Ewę Zybałę oraz wręczeniu dyplomów, uczniowie ZS nr 2 w Lubartowie Jakub Budzyński i Zuzanna Guz zabrali głos, aby w imieniu wszystkich stypendystów ze swojej szkoły podziękować za wsparcie, które motywuje ich do ciężkiej pracy.

Wśród osób nagrodzonych znaleźli się: Bujek Katarzyna, Ciszewska Karolina, Kubera Patryk, Zdziobłowska Maja, Goral Kacper, Lal Martyna, Kaczorek Anna, Guz Zuzanna, Czarniak Marta, Siwiec Dagmara, Włosek Krzysztof, Budzyński Jakub, Kozieł Krzysztof, Mitaszka Weronika, Siwek Kamil, Ziemska Anita, Trojak Klaudia, Kubicka Gabriela, Kowalik Szymon, Machoś Jakub, Skrzypczyński Fabian, Wasilewski Patryk, Kutnik Rafał, Małyska Weronika, Wójcik Kamil.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Kierując się słowami św. Bernarda przytoczonymi podczas uroczystości: mamy nadzieję, że nadal będziecie rozważnie selekcjonować i przyswajać wiedzę i nie poddawać się, mimo przeciwności losu.

DSC_2804_wynik.jpgDSC_2770_wynik.jpgDSC_2769_wynik.jpgDSC_2853_wynik.jpgDSC_2821_wynik.jpgDSC_2823_wynik.jpgDSC_2801_wynik.jpgDSC_2839_wynik.jpgDSC_2830_wynik.jpgDSC_2797_wynik.jpgDSC_2798_wynik.jpgDSC_2815_wynik.jpgDSC_2828_wynik.jpg