5 kwietnia 2022 roku uczniowie I LO i TZ nr 2, szkół funkcjonujących w ramach ZS nr 2 w Lubartowie, wzięli udział w uroczystym rozdaniu dyplomów związanych z przyznaniem im stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Wydarzenie odbywało się w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Uroczystość otwierał występ laureatów tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty”. Po imponującym spektaklu muzycznym, głos zabrał  Wojewoda Lubelski pan Lech Sprawka, który później wręczył stypendystom dyplomy. Ze szkoły przy ul. Chopina nagrodzono cztery osoby (reprezentanci tzw. „nowego i starego” technikum oraz liceum):

Małyska Weronika IV Z,

Mitaszka Weronika III M,

Siwiec Dagmara III A,

Sugier Anna III Z.

Stypendystom serdecznie gratulujemy!

PRM_1.jpgPRM_2.jpg