17 lutego 2022 roku w Zespole Szkół nr2 w Lubartowie obył się uroczysty wernisaż wystawy fotografii Wojciecha Targońskiego. Uczeń klasy trzeciej o profilu matematyczno-fizycznym od pięciu lat poświęca się pasji fotografowania, doskonaląc indywidualnie swoje umiejętności twórcze. Na wystawie zobaczymy fotografie fauny i flory zilustrowanej w skali makro, architekturę i pejzaże miejskie połyskujące światłem, które nadaje niepowtarzalną atmosferę wykonanym pracom. Uwagę przykuwają zdjęcia wykonane w zmierzchu dnia. Gra głębokich cieni nadaje fotografiom architektury nieco mroczny i skłaniający do refleksji klimat.

Wystawa została zorganizowana przez nauczyciela plastyki mgr Beatę Józefaciuk oraz nauczycieli biblioteki mgr Krystynę Miętek i mgr Małgorzatę Garbacz-Benek. Uroczyste otwarcie uświetnione zostało obecnością v-ce dyrektor mgr Anny Heck oraz wychowawcy klasy 3m mgr Marty Mazurek. Spotkanie wzbudziło zainteresowanie wśród uczniów klasy 1n i 3m uczestniczących w wydarzeniu. Wszystkich chętnych zapraszamy do biblioteki w celu zapoznania z dorobkiem fotograficznym ucznia naszej szkoły Wojciecha Targońskiego.

DSC_0498_wynik.JPGDSC_0489_wynik.JPGDSC_0500_wynik.JPGDSC_0488_wynik.JPGDSC_0504_wynik.JPGDSC_0494_wynik.JPGDSC_0485_wynik.JPGDSC_0502_wynik.JPG