31 stycznia 2023 zostały wręczone nagrody zwycięzcom I edycji Powiatowego Konkursu Informatycznego „CHOPIN IT” pod patronatem Starosty Lubartowskiego.

Nagrodzonych zostało 3 uczniów z Technikum Zawodowego nr 2 w Lubartowie: Igor Brynda z klasy IT wykonał logo technikum informatycznego w kategorii grafika komputerowa oraz Mikołaj Król z klasy IT oraz Mateusz Kucio z klasy IZ wykonali quizy o tematyce cyberbezpieczeństwa w kategorii programowanie. Zwycięskie prace zostały wybrane spośród kilkudziesięciu zgłoszeń uczniów technikum oraz liceum ogólnokształcącego.

Bardzo dziękujemy za zgłoszenia i prace wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że kolejna edycja konkursu będzie cieszyła się jeszcze większym powodzeniem.

Organizatorzy konkursu „CHOPIN IT”

quiz_przykłady1.jpgDSC_0161.jpgquiz_przyklady2.jpgDSC_0142.jpgquiz_przyklady4.jpgImiejsce_logotznr2.jpgquiz_przyklady3.jpgDSC_0160.jpg