Dnia 21 października 2016 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubartowie odbył się finał IV Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym pod honorowym patronatem Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz Dziekana Wydziału Pedagogiki i Psychologii. W tym roku konkurencja była bardzo silna, ponieważ w olimpiadzie uczestniczyli reprezentanci sześciu powiatów. W latach ubiegłych było ich tylko cztery. Miłosz Zyga uczeń klasy III f w I LO w Lubartowie startując we wcześniejszych eliminacjach uzyskał awans do rywalizacji finałowej i zdobył II miejsce. Gratulujemy sukcesu oraz nagrody, która obok satysfakcji ze zdobytego miejsca, była przyjemną gratyfikacją za czas poświecony zgłębianiu zagadnień, które wybiegają daleko poza wiedzę zdobywaną na lekcjach. Zachęcamy już dziś uczniów, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowia psychicznego i walczyć o cenne nagrody, do udziału w V edycji olimpiady w 2017 roku.

 

ZS2