W dniach 16 -18 marca 2017 w Lublinie na KUL odbyły się zawody centralne XL Olimpiady Języka Francuskiego.

Najlepsi młodzi frankofoni z całej Polski zmierzyli się z zadaniami finałowymi na egzaminie pisemnym i ustnym. W gronie tym, jak już wcześniej informowaliśmy, znalazł się Gabriel Kotliński uczeń klasy IIIC w I LO w Lubartowie. Dobre przygotowanie, szeroka wiedza i doskonałe umiejętności pozwoliły mu uzyskać zaszczytny tytuł Finalisty, co przekłada się na stuprocentowy wynik z egzaminu maturalnego i możliwość przyjęcia na kierunki filologiczne na wielu uczelniach wyższych. Dodatkowo Gabriel został uhonorowany nagrodą specjalną, ufundowaną przez Radio Lublin, dla uczestnika z województwa lubelskiego, który uzyskał najwyższy wynik w zawodach. Serdecznie Gabrielowi gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły w zawodach tej rangi.  

ZS2 

 

1-001.jpgIMG_20170318_113258.jpgIMG_20170318_122736.jpgojf.jpg