Finał jak marzenie…

tak można określić rozstrzygnięcie XV Powiatowego Konkursu Plastyczno- Fotograficznego ,,Pokażę Ci, gdzie mieszkam”.

Składał się on z dwu kategorii. W części plastycznej należało wykonać pracę inspirowaną polskim malarstwem lub odnieść się do obrazu znanego wśród lokalnej społeczności. Laureatami zostali: Karolina Sidor z klasy I D, która za swoją pracę otrzymała nagrodę. Jej opiekunem była p. M. Kapica. Wyróżnienia otrzymali : Kornelia Kwaśna z klasy II A – opiekun p. K. Oleksiejuk, Kamila Słomka z klasy II F – opiekun                  p. R. Mazur oraz Mateusz Moryc z klasy II W- opiekun p. B.Cieślak.

W części fotograficznej konkursu tematem prac miały być zabytki i miejsca najbliższej okolicy. W tej kategorii zostały przyznane trzy nagrody. Dwie z nich zdobyli uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Pyła i Bartosz Pytka z klasy I A. Pracowali oni pod kierunkiem p. B. Cieślak. Naszym zdolnym, wrażliwym artystom serdecznie gratulujemy.

ZS2

IMG_6041.jpgIMG_6058.jpgIMG_6048.jpgIMG_6044.jpgIMG_6060.jpgIMG_6043.jpgIMG_6047.jpgIMG_6063.jpg