We Wtorek 13 listopada w Sali widowiskowej ZS nr 2 przy ul. Chopina w Lubartowie odbyło się spotkanie z absolwentem tamtejszego I LO Danielem Dziubickim.

Sam o sobie napisał - Człowiek orkiestra: dziennikarz, komentator sportowy, raper, zawodnik Teakwon - do, piłkarz. Kiedyś, co środę zasiadał w szkolnym radiowęźle – co pomogło pokonać mu pierwszy strach przed mikrofonem.

Swoja dawną szkołę Daniel odwiedził by opowiedzieć o swojej pracy dziennikarza i komentatora wydarzeń sportowych. Na co dzień Daniel pracuje dla działu Eurosport przy Interia.pl, ale także współpracuje z TVN , Republika.pl oraz wieloma uznanymi stacjami TV oraz portalami internetowym  relacjonującymi wydarzenia sportowe. Przez długi czas jego specjalnością  były sztuki walki, w czym jak sam twierdzi pomogło mu wieloletnie trenowanie Teakwon - do w Lubartowskim klubie Lewart.

Daniel opowiadał o wyborze studiów na kierunku – dziennikarstwo, o  przydatności  uczenia się języka angielskiego oraz realizowania swoich pasji życiowych. Na koniec spotkania  uczniowie mieli okazję posłuchać utworu z najnowszej, kolejnej  płyty rap, która ukaże się wkrótce.

 Spotkanie miało cel nie tylko informacyjny ale także motywujący i zachęcający do pracy nad sobą, rozwoju własnego i nauki przez całe życie. Bardzo cieszy nas dzielenie się z uczniami swoim dorobkiem naszych absolwentów, pokazywanie rzeczywistych  losów ludzi, którzy czas jakiś temu chodzili korytarzami Zespołu Szkół nr 2 z ul. Chopina w Lubartowie.

Zorganizowała-  Alicja Filipowska

Fotografowała- Amelia Komarek

DSC_1296.JPGDSC_1288.JPG44981013_1853126061402904_5802380574991581184_o.jpgDSC_1303.JPGDSC_1307.JPGDSC_1299.JPG