Ostatnie dni wprowadzają nas w czar Świąt Bożego Narodzenia i przynoszą dobre wieści. Uczniowie ZS nr 2 w Lubartowie znów znaleźli się w gronie laureatów konkursów artystycznych.

Oliwia Tkaczyk, uczennica klasy IId, otrzymała wyróżnienie w XXVII Wojewódzkim Konkursie „Moje Boże Narodzenie”, za subtelne, a jednocześnie wzruszające opowiadanie „Wiadomość”. Z kolei w plastycznej odsłonie tego samego konkursu praca uczennicy klasy IIIs, Dominiki Zdunek, została wyróżniona udziałem w wystawie pokonkursowej.

W ostatnich dniach poznaliśmy również wyniki XX Powiatowego Konkursu Literackiego „Opowieści wigilijne”. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy IIc Kinga Szczepanik i jej opowiadanie o intrygującym tytule „Renkawicki”.

Cieszymy się sukcesem naszych uczennic i szczerze im gratulujemy.

ZS2

opowwig.jpg181212mojebozenarodzenie03.jpgWP_20181212_17_26_13_Pro.jpg