9 listopada 2016r. w pawilonie „Lewart” Lubartów odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w indywidualnym tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych "Licealiada". Uczestniczyli w nich uczniowie sześciu szkół powiatu lubartowskiego.

Zawody przeprowadzono zgodnie z przepisami PZTS oraz regulaminem PSZS w Lubartowie. Turniej, który odbywał się w kategorii dziewcząt oraz chłopców, przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Nasi zawodnicy niejednokrotnie w czasie jego trwania odnosili zwycięstwa z reprezentantami innych szkół, którzy są czynnymi zawodnikami.

Po rozegraniu wszystkich meczów nasi reprezentanci uplasowali się na następujących pozycjach:

Dziewczęta

• IV m Cybul Patrycja
• V m Miękina Alicja

Chłopcy

• I m Baranowski Mateusz
• II m Krasucki Maciej
• V m Wójcik Paweł

Nasi uczniowie, którzy uplasowali się na miejscach 1-5, reprezentować będą nasz powiat w Dęblinie na zawodach rejonowych. Opiekunem tenisistów była pani Beata Sajda.

DSC_0695.jpgDSC_0697.jpgDSC_0714.jpgDSC_0718.jpgDSC_0720.jpgDSC_0721.jpgDSC_0723.jpgDSC_0724.jpgDSC_0726.jpgDSC_0727.jpg