14 listopada 2016r. w Dęblinie odbyły się rejonowe zawody z tenisa stołowego szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczyli w nich najlepsi zawodnicy z 4 powiatów.

Turniej odbył się w dwóch kategoriach: dziewcząt oraz chłopców i przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Nasi zawodnicy niejednokrotnie w czasie jego trwania odnosili zwycięstwa z reprezentantami innych szkół. Jednak trójka z naszych zawodników wyróżniła się opanowaniem i bardzo wysokim poziomem gry i przeszła do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się 24.11.16r. w Hrubieszowie.

W kategorii dziewcząt IV miejsce zdobyła Alicja Miękina, natomiast w kategorii chłopców I miejsce zdobył Mateusz Baranowski, a II Maciek Krasucki.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim. Opiekunem tenisistów była pani Beata Sajda. 

ZS2