Uczniowie szkoły z ul. Chopina zakończyli ten konkurs fenomenalnie!

Tak można powiedzieć o wspaniałych, zdolnych uczniach ZS nr 2 w Lubartowie, którzy wzięli udział w XI Powiatowym Konkursie Pamięci Agnieszki Osieckiej w Kocku. W czasach trudnych dla poezji wykazali się wrażliwością, dociekliwością i dojrzałością w interpretowaniu utworów znakomitej poetki, autorki wielu tekstów piosenek i wierszy. Konkurs był doskonałą okazją, aby ,,ocalić od zapomnienia” jej utwory, posłuchać interpretacji poetyckich i popatrzeć na prace plastyczne inspirowane jej twórczością.

Uczniowie szkoły z ul. Chopina zakończyli ten konkurs fenomenalnie. W kategorii plastycznej I Nagrodę otrzymała Agnieszka Wróbel z klasy II a. Potwierdzeniem sukcesu jest przepiękna praca, która zrobiła ogromne wrażenie na Jury.

W kategorii recytacji I Nagrodę otrzymała Katarzyna Rybacka z klasy II d za wyjątkową interpretację , III Nagrodę zdobył Maciej Szczepański z klasy II d. Uczniowie pracowali pod kierunkiem p. Beaty Cieślak. Wyróżnienie w tej kategorii należało do Aleksandry Ziółkowskiej z klasy II g, której opiekunem jest p. Jolanta Malczewska.

Drugiego dnia zmagań I Nagrodę w kategorii muzycznej wyśpiewała Milena Mika z klasy II a, którą ma przyjemność opiekować się p. B. Cieślak.

Bardzo dziękujemy wszystkim laureatom za reprezentowanie szkoły, wspaniałe nagrody i wyróżnienia. Serdeczne gratulacje!

ZS2  

 

20170319_235242.jpg20170404_092133.jpg20170404_092154.jpgIMG_1892.jpgIMG_1896.jpg